Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 12 из 12

Тема: Эти производители продают ГМО

  1. #1
    Эти производители продают ГМО Изучите список компаний, которые продают продукцию, содержащую генно-модифицированные компоненты. На самом деле их намного больше, но эту продукцию я точно не стану покупать.

    Список іноземних компаній викритих у використанні ГМО:
    Kellogg’s (Келлогс) – виробництво готових сніданків, у тому числі кукурудзяних пластівців.
    Nestle (Нестле) – виробництво шоколаду, кави, кавових напоїв, дитячого харчування.
    Heinz Foods (Хайенц Фудс) – виробництво кетчупів, соусів.
    Hershey’s (Хьоршис) – виробництво шоколаду, безалкогольних напоїв.
    Coca-Cola (Кока-кола) – виробництво напоїв Кока-кола, Спрайт, Фанта, тонік «Кінлі».
    Danon (Данон) – виробництво йогуртів, кефіру, сиру, дитячого харчування.
    Similac (Сімілак) – виробництво дитячого харчування.
    Cadbury (Кедбері) – виробництво шоколаду, какао.
    Mars (Марс) – виробництво шоколаду Марс, Снікерс, Твікс.
    PepsiCo (Пепсі-Кола) – напої Пепсі, Мірінда, Севен-Ап.
    Список українських виробників, викритих у використанні ГМО:
    ТОВ «М’ясокомбінат «Ювілейний». Згідно березневому дослідженню Держспоживстандарту, соєвий білок в двох видах шинки комбінату був генетично модифікований, вміст >5%.
    ТОВ «М’ясний альянс». За даними Укрметртестстандарту, декілька видів ковбас, що випускаються цим підприємством, не лише містять ГМО>5%, але і в маркуванні взагалі не вказується наявність соєвого білка.
    МПЗ «Колос» «Чернівецькі ковбаси». ГМО виявлено в шинці «Українська» і «Дніпровська», сосисках «Курячі».
    Торгівельна марка «Хома» – ковбаса з м’яса птиці вареної 1-го сорту «Особлива», «Докторська нова», «Куряча».
    «Алан» (Дніпропетровськ) – ковбаски варені «Гном», ковбаса напівкопчена «Салямі класик».
    М’ясокомбінат «Ювілейний» (Дніпропетровська обл.) – шинка «Сорочинская», «Куряча екстра».
    ТМ «Добре» («Агіка», Київ) – пельмені «Левада», пельмені «Три ведмеді», пельмені «Апетитні».
    Інформація надана Укрметртестстандартом (Прес-конференція «Маєш знати, що вживати – проблема генетично модифікованих організмів в Україні – реальність сьогодення»), станом на 03.06.2010 р.,http://www.greenparty.ua/news/news_22717.html

  2. #11
    Romashka, Ань, спасибо!
    Я как-то тоже спокойно отношусь к этому. Однажды заинтересовалась этим, прочитала, фильм про это посмотрела. Ну не увидела я ничего страшного в этом...

  3. #12
    Я тоже не раз покупала модифицированные кетчупы - майонезы. и даже творожок детский смешарики, но тёмик всё равно его не стал есть

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •